Интер и Удинезе завършиха наравно 2:2 в полуфинална среща-реванш от турнира за Купата на Италия, играна на "Стадио Фриули" в Удине.

Така с общ резултат 3:2 Интер продължава напред в турнира, след като В първата среща между двата отбора настоящите носители на трофея се наложиха с 1:0.

Още в деветата минута "нераздузите" поведоха в резултата след гол на Сантяго Солари.

Домакините успяха да изравнят чак в 83-ата минута, когато Ободо възстанови равенството.

Три минути по-късно Давид Пизаро отново върна гола аванс за Интер, а минута преди края на редовното време голмайсторът на "фриуланите" Винченцо Якуинта оформи крайния резултат след точно изпълнена дузпа.

В другия полуфинал съперници са отборите на Рома и Палермо.

"Римските вълци" загубиха първия мач с 1:2, но сега са домакини на "Стадио Олимпико".

Срещата е в сряда от 22.00 часа българско време.