Бившият защитник на Левски и сегашен на Джеф Юнайтед Илиян Стоянов игра цели 90 минути при успеха на своя тим над Кавазаки Фронтали с 3:2 в двубой от турнира за Купата на Япония.

Победата, която дойде едва след продължения, класира отбора на бранителя ни в следващата фаза на надпреварата.

Джеф успя да поведе с два гола още в самото начало на срещата, но отпускане през второто полувреме позволи на съперника да изравни и доведе двубоя до продължения.

Успехът дойде чак в 120-а минута, в която австрийският халф Марио Хаас вкара безценния гол, минута преди да се стигне до рулетката с дузпи.

В първенството обаче Джеф Юнайтед не върви добре - след загубата от Серезо Осака с 2:3 в последния кръг тимът се свлече чак до осмото място в класирането.