Отборът на Джеф Юнайтед победи като гост Хирошима с 4:3 в среща от турнира за Купата на Япония.

Това е трети пореден успех за тима на Илиан Стоянов и по този начин Джеф запази първото си място в група "С" на надпреварата.

Българският защитник, който пропусна последния двубой на своя тим поради наказание, игра през всичките 90 минути.

През първото полувреме Джеф бе абсолютен господар на терена и успя да поведе с 4:0. Две попадения отбеляза голмайсторът на тима Сейчиро Маки, а по едно добавиха Сакамото и Сато.

В началото на втората част Юки от тима на гостите получи червен картон и домакините от Хирошима упражниха натиск. Първо Морита намалаи на 1:4, а след гол на Морисаки Хирошима се върна в мача.

Въпреки това отборът на Хирошима успя да върне само едно попадение за крайното 3:4. Автор на гола стана Морита в 87-ата минута.