Отборите на Германия и Сърбия не успяха да излъчат победител в тазвечершната контрола, завършвайки при равен резултат 1:1.

Сърбите откриха още в 12-ата минута, когато след изпълнение на корнер се получи разбъркване в наказателното поле на Бундестима, а топката бе "доставена" право на главата на Лука Йович, който бе точно пред голлинията, и я мушна в мрежата на Мануел Нойер за 1:0.

Снимка 413455

Източник: БГНЕС

В 69-ата минута обаче, германците изравниха. Леон Горецка, който се появи като резерва през второто полувреме, получи много хубав пас от свой съотборник и шутира много силно към вратата, поразявайки десния ъгъл за 1:1.

В самия край на двубоя, Милан Павков получи директен червен картон след като подходи много грубо в единоборство с Лерой Сане.

Снимка 413454

Като герой в срещата може да бъде отличен стражът на Сърбия Марко Дмитрович, който блесна с някои доста страхотни спасявания и отказа звездите на Германия, заключвайки вратата си при атаките им.

В другата проверка, играна тази вечер, Уелс победи Тринидад и Тобаго с минималното 1:0. Попадението бе дело на Бенджамин Уудбърн.