Треньорът на Фейенорд Ервин Куман закри тренировките на тима преди дербито на Ротердам със Спарта днес от 15,30 ч. Съперникът на Локо (Сф) спечели само една точка досега и не е отбелязал гол в първите два кръга на първенството. Пред местните медии Куман заяви,че обмисля да смени схемата на игра, която миналия сезон бе 4-3-3.
"Направихме слаб старт и нещо трябва да се промени. Така не може да продължава, защото влизаме в много важен месец", каза Куман.
Кадровите проблеми пред спеца обаче не са никак малко. Защитниците Влаар (на снимката) и Колин (рамо) са контузени, а новопривлеченият белгиец Филип Леонар няма игрова практика. Тримата са аут и за първия двубой с Локо (Сф) в четвъртък. Почти сигурно в София няма да видим още двама титуляри Шрьодер и Кастелен, които отдавна са в лазарета. Възможно е Ервин да пусне днес в стартовите 11 купените наскоро Буйс (Гронинген) и Харистеас (Аякс), твърди клубният сайт.
"И двамата се включиха добре в тренировките", намекна Куман.
Фейенорд не е губил градското дерби от 26 март 2000 г. - 1:2, но на "Де Кюип". Като символичен гост на "Кастеел" носителят на КЕШ за 1970 г. има пет поредни победи.
Вероятен състав на Фейенорд: Тимер, Тиендали, Грине, Бахия, Дренте, Буйс, Хофс, Лусиус, Де Гузман, Хуйсегемс, Харистеас.
lolita
на 10.09.2006 в 15:52:11 #4barca 10.09.2006 16:15, аз в сряда исках да я посетя и пишеше ,че не съществува
barca
на 10.09.2006 в 13:15:57 #3Някой знае ли какво става с freefootball.my.contact.bg.......от няколко дена страницата не е активна и започвам да сепритенявам.......мерси за отговора!!! Тези дни започват страшни мачове......и не искам да изпусна нищо ! Успех на всички!
CSKA__FАN
на 10.09.2006 в 12:30:03 #2напред локомотивци размажете лалетата
dies
на 10.09.2006 в 09:36:56 #1Най-ми е жал, че няма да видим Шрьодер. Ако може поне да видим костенурките-нинджа или Кранк, че от толкова години ги чакам да дойдат в България.