Два от тимовете, които вече се класираха на финалите на Евро 2012 Дания и Швеция изиграха много интересен двубой помежду си тази вечер. Срещата бе само приятелска и се явява първа крачка за двата отбора в подготовката им за еврофиналите.

"Червеният динамит" показа повече класа и успя да спечели с категоричното 2:0. Попаденията вкараха в края на двете полувремена Николас Бендтнер и Крон-Дели.

Като цяло, датчаните бяха по0-силният тим на терена през всичките 90 минути. В 34-ата минута превъзходството им бе материализирано от Никлас Бендтнер, който засече подаване на Ларс Якобсен.

Пак Якобсен асиситра и на Крон-Дели, който 9 минути преди края вкара за 2:0. Звездата на шведите Златан Ибрахимович бе титуляр за "Тре крунур", но не се отличи с нищо особено и закономерно бе заменен.

В друг интересен двубой Шотландия успя да бие коравия тим на Кипър като гост. Милър и Джаки дадоха преднина на "гайдарите". След час игра Кристофи намали, но за повече силите на домакините не стигнаха и те закономерно отстъпиха с 1:2.