В двубой от квалификационна Група 6 Беларус сгази Андора с 5:1. Домакините започнаха убедително, като още във 2-ата минута ликуваха след точен удар на Генади Близнюк. Второто попадение падна в 44-ата минута, а негов автор стана Тимофей Калачев.

Второто полувреме също започна с бърз гол за Беларус, дело на Сергей Корниленко в 50-ата минута. Четвърт час по-късно отново той доведе резултата до 4:0. Втори гол на Генади Близнюк оформи внушителното 5:0 в 76-ата минута. Андорците все пак намериха сили за почетен гол, който падна в 90-ата минута. Героят за гостите бе Илдефонс Соло Лима.

Така беларусите регистрираха трети успех и изпревариха състава на Украйна на третото място, но с мач повече. По-късно украинците гостуват на втория Хърватия.