Треньорът на Литекс Ферарио Спасов сподели, че до дни към тима трябва да се присъединят още двама нови футболисти.

"Те ще са от чужбина. По-добре е да плащаме за играчи, които знаят цената на труда и искат не само да печелят, а и да се развиват, отколкото за футболисти от България с противоречиви качества. Ето защо гледаме към Европа", каза наставникът пред "Дарик" радио.

Специалистът е доволен от привлечените до момента нови попълнения. "Те оправдават напълно моите очаквания, добри футболисти са. Сега проблемът е да бъдат напълно интегрирани в състава, но това вече е работа на нас, треньорите."

До момента Литекс си осигури услугите на двамата французи Седрик Камбон, Фабиен Бударен, вратаря от Хасково Илия Николов, както и Томе от Марек.