На 11 юни започва чаканото Европейско първенство. Спортните фенове ще могат да гледат всички мачове в ефира на Българската национална телевизия и Нова Броудкастинг Груп. 27 мача ще бъдат излъчени пряко в ефира на БНТ 1 и БНТ 3.

Други 27 ще бъдат излъчени в ефира на NOVA и DIEMA, както и в каналите на DIEMA XTRA в HD качество.

Северна Македония - мечтата за успешен дебют

Северна Македония - мечтата за успешен дебют

За първи път на голям форум

Финалът на 11 юли ще бъде излъчен и по двете телевизии.

Англия - големият фаворит, който мечтае за първи трофей от Европейско първенство

Англия - големият фаворит, който мечтае за първи трофей от Европейско първенство

Хари Кейн и компания са готови за златото

TV програма за Евро 2020

Дата Час Мач Телевизия Фаза
11.06 22:00 Италия-Турция БНТ 1, Nova Групи
12.06 16:00 Уелс-Швейцария Диема Групи
12.06 19:00 Дания-Финландия БНТ 1 Групи
12.06 22:00 Белгия-Русия Диема Групи
13.06 16:00 Англия-Хърватия БНТ 1 Групи
13.06 19:00 Австрия-С.Македония Диема Групи
13.06 22:00 Нидерландия-Украйна БНТ 1 Групи
14.06 16:00 Шотландия-Чехия Диема Групи
14.06 19:00 Полша-Словакия БНТ 1 Групи
14.06 22:00 Испания-Швеция Диема Групи
15.06 19:00 Унгария-Португалия БНТ 1 Групи
15.06 22:00 Франция-Германия Nova Групи
16.06 16:00 Финландия-Русия БНТ 1 Групи
16.06 19:00 Турция-Уелс Диема Групи
16.06 22:00 Италия-Швейцария БНТ 1 Групи
17.06 16:00 Украйна-С.Македония БНТ 1 Групи
17.06 19:00 Дания-Белгия Диема Групи
17.06 22:00 Нидерландия-Австрия БНТ 1 Групи
18.06 16:00 Швеция-Словакия Диема Групи
18.06 19:00 Хърватия-Чехия БНТ 1 Групи
18.06 22:00 Англия-Шотландия Nova Групи
19.06 16:00 Унгария-Франция БНТ 1/Диема Групи
19.06 19:00 Португалия-Германия БНТ 1 Групи
19.06 22:00 Испания-Полша Диема Групи
20.06 19:00 Швейцария-Турция Диема Групи
20.06 19:00 Италия-Уелс БНТ 1 Групи
21.06 19:00 С.Македония-Нидерландия Диема Групи
21.06 19:00 Украйна-Австрия БНТ 1 Групи
21.06 22:00 Русия-Дания БНТ 1 Групи
21.06 22:00 Финландия-Белгия Диема Групи
22.06 22:00 Хърватия-Шотландия БНТ 1 Групи
22.06 22:00 Чехия-Англия Nova Групи
23.06 19:00 Словакия-Испания БНТ 1 Групи
23.06 19:00 Швеция-Полша Диема Групи
23.06 22:00 Португалия-Франция Nova Групи
23.06 22:00 Германия-Унгария БНТ 1 Групи
26.06 19:00 2A-2B Диема 1/8 Фин.
26.06 22:00 1A-2C БНТ 1 1/8 Фин.
27.06 19:00 1C-3DEF БНТ 1 1/8 Фин.
27.06 22:00 1B-3ADEF Nova 1/8 Фин.
28.06 19:00 2D-2E БНТ 1 1/8 Фин.
28.06 22:00 1F-3ABC Nova 1/8 Фин.
29.06 19:00 1D-2F Диема 1/8 Фин.
29.06 22:00 1E-3ABCD БНТ 1 1/8 Фин.
02.07 19:00 Четвъртфинал 1 БНТ 1 1/4 Фин.
02.07 22:00 Четвъртфинал 2 Nova 1/4 Фин.
03.07 19:00 Четвъртфинал 3 Диема 1/4 Фин.
03.07 22:00 Четвъртфинал 4 БНТ 1 1/4 Фин.
06.07 22:00 Полуфинал 1 БНТ 1 1/2-Фин.
07.07 22:00 Полуфинал 2 Nova 1/2 Фин.
11.07 22:00 ФИНАЛ БНТ, Nova ФИНАЛ
Хърватия - Отборът, който отново е готов да пренапише историята на Балканите

Хърватия - Отборът, който отново е готов да пренапише историята на Балканите

Вижте всичко най-важно за селекцията на Златко Далич

Групите:

А: Турция, Италия, Уелс, Швейцария (Рим и Баку)

В: Дания, Финландия, Белгия, Русия (Копенхаген и Санкт Петербург)

С: Нидерландия, Украйна, Австрия, Северна Македония (Амстердам и Букурещ)

D: Англия, Хърватия, Шотландия, Чехия (Лондон и Глазгоу)

Е: Испания, Швеция, Полша, Словакия (Севиля и Санкт Петербург)

F: Унгария, Португалия, Франция, Германия (Будапеща и Мюнхен).