120+3′
Турнир: Европейски първенства Стадион: "Хемпдън Парк", гр. Глазгоу (Шотландия) Зрители:
120+3′

Край на мача!

120+1′

ГООООЛ! УКРАЙНА ПЕЧЕЛИ В ПОСЛЕДНАТА МИНУТА! ДОВБИИИК!

118′

Безус на мястото на Ярмоленко.

115′

Украйна владее топката, но няма опасности.

105′

Начало на второто продължение.

105+4′

Без нито една ситуация за гол през първото продължение.

102′

Циганков на мястото на Беседин, който се появи само преди десетина минути...

101′

Хеландер сменя Олсон.

99′
Снимка 537047

98′

Червен картон за Даниелсон.

Първоначално беше вдигнат жълт, но ВАР се намеси и решението бе преразгледано.

97′

Куасон заменя Кулушевски.

97′

Берг вместо Исак.

97′

Клаесон влиза на мястото на Олсон.

94′

Макаренко ще доиграе на мястото на Степаненко.

92′
Снимка 537048

91′

Беседин заменя Яремчук.

90′

Започват допълнителните минути.

90+2′

Нищо по-интересно през последните минути. Следват продължения.

85′

Картон за Форсберг.

83′

Бенгтсон заменя Аугустинсон.

83′

Крафт заменя Лустиг.

80′

Ярмоленко е официално предупреден.

70′
Снимка 537045

69′

Жълт картон за Кулушевски.

68′

Втора греда Форсберг!

Халфът се разходи между защитниците на Украйна и отправи фантастичен удар - късметът пак му изневери.

66′

Ново спасяване след мощен шут на Кулушевски.

65′
Снимка 537043

61′

Малиновски на мястото на Шапаренко.

56′

Още една греда!

Форсберг насочи технично топката към вратата на съперника, но лявата греда спаси Бущан.

55′

Греда!

Ярмоленко проби отдясно и намери на скорост Сидорчук, който шутира без забавяне, но ударът му се отклони в гредата и излезе.

46′

ЕТО КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА ПОЧИВКАТА.

45′

Започват вторите 45 минути.

45′

Край на първото полувреме.

44′
Снимка 537039

43′

ГОООООЛ! 1:1!

Форсберг изравнява след поредно положение пред украинската врата. Обичайните замесени Кулушевски и Исак за Емил Форсберг пред наказателното поле. Моторът на шведите без миг колебание изстреля топовен снаряд към украинската врата и след рикошет в крака на Забарний най-сетне символичните гости са матирани.

31′

Шведите пак изпускат! Капитанът Себастиан Ларсон опита изненада от фаул, но отново бе отказан от вратаря.

29′
Снимка 537040

28′

ГОООООЛ! 1:0!

Зинченко открива. Получи супер пас от Ярмоленко и със зверски шут по диагонала от наказателното поле наказа вратаря Олсен.

19′

Александър Исак шутира от границата на наказателното поле, но и неговият удар минава встрани от вратата.

18′

Чудесно центриране на Кулушевски намира Форсберг, но ударът с глава на капитана на шведите не намира очертанията на вратата.

15′
Снимка 537037

11′

Ярмоленко със страхотен пас към Яремчук, който без забавяне шутира, но вратарят на Швеция Олсон със страхотна намеса.

7′

Шут на Кулушевски е избит в корнер.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

1′

22. Робин Куасон

Швеция се изправя срещу Украйна в мач от осминафиналите на Евро 2020. Двубоят е днес от 22:00 часа в Глазгоу.

"Тре кронур" спечели група Е, докато украинците се класираха за елиминационната фаза като един от четирите най-добри трети отбори.

Възпитаниците на Андрий Шевченко имаха цяла седмица за почивка и няма да имат оправдания за умора. Селекционерът няма да може да разчита на контузения Олександър Зубков.

Селекционерът на Швеция разкри как е мотивирал играчите си за мача с Украйна

"Събрах играчите и им казах, че не бих искал да съм на друго място в света, освен в тази стая"

В състава на Швеция ще се завърне Деян Кулушевски. Звездата на Ювентус пропусна първите два мача заради положителна проба за коронавирус. Офанзивният футболист влезе от пейката при победата с 3:2 над Полша.

Двата тима са се изправяли пет пъти помежду си, а на ниво европейска първенство имат един сблъсък през 2012 година. Тогава с два гола на Шевченко украинците постигнаха успех.

Андрий Шевченко: Изпълнихме целта си, всичко на Евро 2020 ще е бонус за Украйна