Кметът на италианската столица Рим - Вирджиния Раджи държи "Стадио Олимпико" да отвори врати за привърженици за финалния мач от Европейското първенство по футбол.
Тя отправи предложението в "Туитър" след победата на италианците с дузпи срещу Испания снощи.
Раджи написа, че "Олимпико" трябва да бъде отворен за фенове "с ограничен капацитет заради Ковид-19 мерките".
По-късно днес Англия играе срещу Дания и този мач ще определи съперника на Италия за финала на Евро 2020.