Хари Магуайър призова колегите си да не празнуват прекалено тазвечерната победа над Украйна, а бързо да настроят мислите си за полуфинала срещу Дания на Евро 2020. На "Олимпико" бранителят вкара едно от попаденията с 4:0 над селекцията на Андрий Шевченко.
"Уникално чувство, отново сме на полуфиналите на голям турнир. Страхотно постижение. Не искам да развалям предстоящото парти, но не трябва да спираме дотук. Предстои ни нов голям мач, който искаме да спечели.
Искахме да бъдем по-акуратни при статичните положения. Е, постигнахме го. До този момент нямахме голове при такива ситуации, но тази вечер отбелязахме цели два. Получих перфектна топка от Люк Шоу. Приятно е да отбележиш в подобен двубой, но най-важното нещо е постигнатата победа".