Селекционерът на френския национален отбор по футбол Дидие Дешан остана доволен от изстраданата победа над Румъния с 2:1.

"Да играеш в мач на откриването на европейското първенство никога не е лесно. Добре, че успяхме да стигнем до победата. Това е много хубаво", започна Дешан.

"Срещу Румъния не се играе лесно. Знаехме, че се защитават много добре и не правят грешки. Имахме шансове, но пропиляхме много положения. Но наградата дойде в края. видяхте, че вкарахме гол когато в игра бяха четирима нападатели", допълни секеционерът на Франция.