Отборът на Монтана 2003 победи сръбския гранд Цървена звезда с категоричното 77:54 (20:16, 21:14, 13:16, 23:8) в мач от Адриатическата лига по баскетбол при жените. Това е четвъртата победа за отбора в група В на турнира.

Състезателките на треньора Стефан Михайлов имаха превъзходство през целия двубой. Те се оттеглиха на почивката с аванс от 11 точки, а направо разгромиха съперничките си в последната част, която завърши 23:8.

Най-резултатна за победата на Монтана бе Шарел Алън, която реализира 16 точки. Лиза Бърджис, Радостина Димитрова и Христина Иванова вкараха по 11 за Монтана, а за сръбкините с 11 точки завърши Мина Джорджевич.

В класирането в групата Монтана е на второ място с 10 точки от 4 победи и 2 загуби, една по-малко от водача Атлет Целье. Будучност е трети с една загуба и мач по-малко.