Македонският Фени Индъстрис елиминира Левски (София) на четвъртфиналите в Балканската баскетболна лига, след като във втората среща спечели с 83:62- 21 точки разлика.

В първата среща "сините" спечелиха с 91:75, но не успяха да задържат аванса си от 16 точки. Маркъс Хол вкара 17 точки и спечели 5 борби за Левски, а Чарлс Джоунс добави 12. Стефан Георгиев вкара 10 точки и спечели 9 борби, а Дуейн Мортън завърши с 9 точки и 6 борби.

Златко Гоцевски вкара 27 точки за домакините от Македония, Доналд Коул добави 24. Коул напусна в края на мача за пет лични фаула, както и съотборника му Мариян Гюров, но въпреки това българите не успяха да съкратят пасива си в последните минути.

Фени Индъстрис (Македония) - Левски (София) 83:62 (26:17, 16:15, 17:14, 24:16)

* Фени Индъстрис (Македония) се класира за следващия кръг с по-добър общ резултат; в първата среща 75:91 за Левски