Ювентус се сбогува с Лига Европа така, както и започна - с равенство. „Бианконерите" сътвориха истински рекорд, след като завършиха борбата в група А с цели шест ремита.

В последния си мач за сезона в Европа торинци завършиха 1:1 с Манчестър Сити. Тъй като срещата бе без значение и за двата отбора, треньорите Роберто Манчини и Луиджи дел Нери заложиха на доста резерви в съставите си.

Именно направилият дебют за Юве Николо Джанети откри за домакините в края на първата част. Четвърт час преди края Жо изравни след подаване на Адам Джонсън.

В другия мач от групата Лех (Познан) победи Ред Бул (Залцбург) с 1:0, но въпреки това не успя да измести Сити от първото място в групата. Двата тима завършиха с равни точки и равни показатели в преките двубои, но англичаните са с по-добра голова разлика.