Германският Волфсбург не срещна трудности в преодоляването на втория квалификационен кръг на Лига Европа. "Вълците" донякъде отмъстиха за българския представител Славия, след като разбиха "белия" палач Кукеши с 4:0 насред Албания.

Ирландският късмет не проработи срещу Ибра и компания

Милан продължава напред в ЛЕ след успех над Шамрок с 2:0

Момчетата на Оливер Гласнер решиха всичко още през първото полувреме с два гола в мрежата на Елезай. Те бяха дело на Вегхорст (21") и централния бранител Лакроа в 33-ата.

Нидерлнадецът Вегхорст реализира своето второ попадение четвърт час преди края. Тогава той получи задължаващо подаване от Ренато Стефен, което нямаше как да не завърши с топка в мрежата на албанците.

Партизан пребори трудно молдовци, следва сблъсък с отбора на Горанов

"Гробарите" надвиха Сфинтул след продължения

До края остана време слава и за Адмир Мехмеди, който в 90-ата минута оформи крайното 0:4.

В третия квалификационен кръг на Лига Европа, Волфсбург ще приеме на свой терен украинския Десна Чернигов.