Волфсбергер и Рома завършиха 1:1 в среща от група "J" на Лига Европа. Спинацола откри за гостите от Италия в 27-ата минута, а Линдъл изравни в 51-ата.

В 27-ата минута "вълците" откриха по много интересен начин. Спинацола беше оставен непокрит, стреля с глава, топката се отклони от тялото на съперник, след което отново се удари в главата му. Двама-трима се разминаха пред голлинията и тя тупна и попадна в мрежата - 0:1.

В 50-ата Дзаниоло шутира по земя и затрудни Кофлер. Минута по-късно Волфсбергер изравни със страхотно попадение. Италианците загубиха пред наказателното си поле и Линдъл шутира в далечния горен ъгъл.

Другия двубой от групата между Истанбул Башахшехир и Борусия Мюнхенгладбах също завърши при резултат 1:1.

АЗ Алкмаар и Манчестър Юнайтед с нулево равенство

Слаб Манчестър Юнайтед загуби точки в Хага, "червените дяволи" не отправиха точен удар