Завършиха и днешните реванши от плейофната фаза на Лига Европа. Ето кои отбори продължават напред в осминафиналите на турнира:

Карабах продължава напред, след като първия мач завърши 4:2, а в днешния се играха продължения, като победата отиде при Брага след 2:3. Резултатът от 6:5 обаче беше достатъчен на Карабах да спечели мача.

Милан допусна 3 гола в днешния си мач срещу френския Рен и загуби двубоя след 2:3, но въпреки това продължава напред, след като записа победа в първия мач с 3:0. Общият резултат тук е 5:3 в полза на Милан.

Бенфика също се класира за осминафиналната фаза на турнира след като днес завършиха 0:0 с Тулуза. Първият мач обаче беше за сметка на португалците, печелейки го с 2:1.

Фрайбург постигна страхотен обрат и заслужено продължава напред. Първият мач с Ланс завърши 0:0. Днес отбора на Фрайбург изоставаше с 0:2, но се добра до продължения, където записа успех с 3:2.

Марсилия се класира за осминафиналите, след като днес победиха Шахтьор (Донецк) с 3:1. Първата среща между двата тима завърши с 2:2 и така французите постигнаха общ резултат 5:3.

Спарта Прага изигра феноменален мач и победи с 4:1 Галатасарай, които от 68-ата минута играха с човек по-малко. В първия мач турският гранд спечели сблъсъка с 2:3, но днес нямаше шанс и така чехите продължават напред след 6:4.

Спортинг свърши огромна част от работата си в първия мач с Йънг Бойс, след като бяха победили с 3:1. Днес срещата бе далеч по-равностойна и завърши наравно 1:1. Все пак Спортинг продължава напред след 4:2.

Най-интересният двубой днес беше този между Рома и Фейенорд. Резултатът от първия мач беше 1:1 и днес в редовното време двата отбора също завършиха 1:1. Това означаваше дузпи, в които Рома надделя с 2:1 и така с общ резултат 3:2 продължават напред.

Вижте всички осминафиналисти в Лига на конференциите (резултати)