Отборът на Вардар (Скопие) продължава в групите на Лига Европа. Отборът хвърли бомбата в надпреварата, елиминирайки именития си съперник Фенербахче.

Македонският състав сюрпризира по безкрайно неприятен начин съперника си още преди седмица, надигравайки го с 2:0 на собствен терен. Тогава Тигран Барсегян откри резултата след точно 20 минути игра, а в продължението на срещата Мехмет Топал вкара топката в собствената си врата, прехвърляйки злощастно вратаря Камени.

Вардар разтресе Балканите, отказа Фенербахче още в първия мач!

2:0 за македонците

Стадион "Филип II" видя екшънът, който очакваше, а след реванша Скопие със сигурност няма да спи, след като Вардар постигна историческа победа с 2:1 в Турция и продължава в следващата фаза от надпреварата.

Нойщедтер откри резултата в 61-ата минута, но само 7 по-късно Жигаури направи 1:1. Крайното 1:2 оформи Глигоров, разписал се в продължението на мача.