Янош Мегебиро (вляво).Янош Мегебиро от Унгария ще ръководи срещата-реванш от първия предварителен кръг на турнира за купата на УЕФА между ЦСКА и Динамо (Тирана), съобщи европейската футболна централа УЕФА. Четвърти съдия ще бъде Тамаш Арани, също от Унгария, а делегат на срещата е кипърецът Андреас Георгиу.

Мачът е в четвъртък от 20:00 часа на стадион "Българска армия", а билетите са по 7 лв. за сектор "А", 5 - за "В", а в култовия сектор "Г" ще се влиза срещу два лева.

В първата среща "армейците" победиха с 1:0 след гол на резервата Еуген Трика в 86-ата минута и игрово преимущество на 30-кратните шампиони на България.

Португалецът Пауло Парати пък ще свири втория мач между Локомотив (София) и Македония (Скопие). Четвърти рефер е сънародникът му Карлос Шистра, а съдийски наблюдател - румънецът Марчел Лика. Срещата е в четвъртък от 20:30 часа българско време.