ЦСКА (Москва) стана първият осминафиналист в турнира Лига Европа. Тимът от руската столица завърши наравно 1:1 у дома срещу гръцкия ПАОК и с общ резултат 2:1 продължава напред в надпреварата. Срещата бе доста драматична, особено през втората част, когато руснаците пуснаха лек гол и до последно трепереха дали ще се класират.

Тогава защитата и вратарят на ЦСКА станаха за смях на и без това малкото фенове на отбора, които трябваше да изтърпят и ужасяващите -14 градуса по Целзий.
Централният бранител на московчани върна топката към вратаря си Чепчугунов, който обаче я изрита право в краката на Муслимович и кълбото по един или друг начин се озова в мрежата.

Малко по-късно Чирило пропусна да реши всичко в мача, след като не можа да уцели вратата от чиста позиция.

ЦСКА все пак избегна срама и стигна до гол в 80-ата минута. Тогава "армейците" получиха правото да изпълнят дузпа. Вагнер Лав обаче стреля слабо, вратарят на гърците изби, но при добавката Игнашевич оформи крайното 1:1 и прати своя отбор в следващата фаза.