Треньорът на Иртиш Талгат Байсуфинов бе изключително доволен от нулевото реми срещу Левски на „Герена". Специалистът дори обясни успеха и с гените на казахстанския народ.

„Според мен в гените ни и в подготовката ни има нещо, което ни помага в такива мачове срещу силни отбори да се раздаваме на 100 процента", заяви Байсуфинов.

„Натрупваме опит с такива мачове. Левски е много силен отбор, но ние не сме им обещавали, че ще им е лесно срещу нас. Домакините имаха игрово преимущество,мисля, че се получи много хубав мач. И в Павлодар на реванша публиката ще има възможност да се наслади на играта на Левскии нашата", сподели още треньорът на Иртиш.