Мура хвърли бомбата в Група G на турнира Лигата на конференциите, побеждавайки Тотнъм с 2:1 на своя стадион "Фазанерия".

Домакините поведоха в резултата още в началото на срещата, благодарение на Хорват (11'). "Шпорите" пък останаха с човек по-малко половин час след началото на мача, след като Раян Сесеньон получи втори жълт картон.

Все пак в 72-ата минута Хари Кейн изравни резултата, след като получи от Лукас Моура и от малък ъгъл елегантно копна топката над Обрадович.

Мура успя да достигне до победата в четвъртата минута на добавеното време, след като Амадей Мароша се разписа във вратата на Пиерлуиджи Голини.

По същото време Рен и Витес пък направиха 3:3. Това означава, че френският тим си гарантира първото място в групата с актив от 11 точки, докато Витес и Тотнъм имат по 7.