Твенте ПСВ буквално разкова с 3:0 руския шампион Зенит и по този начин почти се класира напред в турнира Лига Европа. Изключителен мач за тима на Твенте изигра българският национал Николай Михайлов, който имаше редица вещи намеси. Головете пък бяха дело на Де Йонг (2) и Ландзаат.

Противно на крайния резултат, мачът започна с предимство за гостите от Русия, които дори откриха резултата в 5-ата минута. Дани разпечата Ники Михайлов, но голът не бе зачетен заради засада.

Отново свиреп шут на Дани малко по-късно бе вещо отразен от Михайлов. В 15-ата минута стражът пресече и извеждащ пас към Йонов, който оставаше на празна врата.

След всички отлични изяви на Николай Михайлов бе време и офанзивните играчи на Твенте да се раздвижат. В 25-ата минута Де Йонг засече с глава центриране на Чадли и прати топката във вратата на гостите - 1:0.

До края на първата част Зенит натисна мощно, но Ники Михайлов не позволи да получи попадение в своята врата.

В самото начало на втората част Чадли пропусна да вкара за Твенте и да реши двубоя. В 56-ата минута обаче Дани Ландзаат на практика реши всичко в двубоя с втори гол.

След това попадение Зенит натисна и се опита да вкара, но не се отдаде. Вместо това, Твенте стига и до трети гол в заключителната фаза на двубоя. В 92-ата минута Де Йонг бе най-съобразителен и вкара за 3:0, с което почти обезмисли реванша в Санкт Петербург.