Рапид (Букурещ) и Пари Сент Жермен не успяха да си отбележат гол и завършиха наравно 0:0 в мач от Група "G" на турнира за Купата на УЕФА.

Шансовете за гол бяха много малко, а най-доброто положение дойде в края на двубоя, когато Мигурел Буга стреля, но ударът му срещна страничната греда на френската врата.

Пред празни трибуни в Атина Панатинайкос заслужено победи Апоел (Тел Авив) с 2:0. Вратите на Олимпийския стадион бяха затворени заради наказанието, което УЕФА наложи на атинския клуб след безредиците в мача от първия кръг на турнира срещу Металург Запорожие.

Въпреки тоталното си надмощие Панатинайкос поведе чак в началото на второто полувреме. В 47-ата минута Тал Чен си отбеляза автогол, след като отклони в собствената си врата центриране на Ромеро.

Самият Ромеро удвои преднината на отбора си в 63-ата минута. В края на срещата Апоел се опита да застраши гръцката врата, но Ебеде пропиля най-доброто положение за гостите.