Севиля остана лидер в група"Н" на Лига Европа след равенство 1:1 като гост на Слован в Либерец. Двубот въобще не бе лесен за испанците, които успяха да спасят точката ведва в последните минути. Преди това Рабушич даде аванс на чехите в 20-ата минута. В 78-ата обаче Ковар остави домакините с десет души след като получи червен картон.

Гостите съзряха шанса си и натиснаха, като логично успяха да изравнят 120секунди преди края. Разписа се Мачин след подаване на Гамейро.

В група "J" пък Лацио записа второ поредно реми. Този път „орлите" завършиха без голове 0:0 при гостуването си на кипърския Аполон Лимасол. Лидер в групата е турският Трабзонспор, който тази вечер би аутсайдера Легия с 2:0.

В група "I" положението е доста по-заплетено. Все пак фаворитите Бетис и Лион успяха да запишат минимални победи и си поделят водачеството с по 5 точки. Испанците биха Витория Гимараиш с 1:0, донакто френският тим надви хърватския Риека със същия резултат.