Мениджърът на Евертън - Роналд Куман не остана съвсем доволен от тима си, въпреки успеха с 2:0 в първия плейофен двубой срещу Хайдук (Сплит) за влизането в групите на Лига Европа.

"Не съм доволен от второто полувреме. Пропуснахме страхотен шанс да вкараме повече голове и да решим всичко още тази вечер.

Лудогорец разнебити Судува, вкара само два гола и чака реванша

Лудогорец разнебити литовския си гост, вкара само два гола и чака реванша

Моци герой и антигерой за тима си, успешен дебют за Херо

Проблемът бе изцяло в нас, тъй като рязко намалихме темпото след края на първата част. Имахме няколко шанса да вкараме трети гол, но и съперникът можеше да ни отбележи за 2:1, така че може да се каже, че извадихме късмет.

Единственият, който игра на високо ниво през целия мач бе Джордан. Ако това бе мач в Премиър лийг, щях да съм доволен, защото взимаме трите точки. Когато става дума за елиминационен двубой, това не е достатъчно", заяви Куман