Апоел (Тел Авив)  донесе поредното разочарование за привържениците на Пари Сен Жермен, като успя да победи с 4:2 на "Парк де Пренс" местния тим в среща от група "G" на турнира за Купата на УЕФА.

„Гол от съблекялнята" вкара Салим Тоема, който изведе израелския тим напред в резултата още във 2-ата минута. Отново той огорчи живота на вртатаря Ландро в 6-ата минута, с което даде сериозен аванс на гостите.

След като получиха двата бързи „шамара", французите се вхвърлиха в атаки и успя да заличи головия си пасив, след като в 14-ата минута точен бе Пиер-Ален Фро. Не след дълго Педро Паулета да изравни резултата.

Секунди преди почивката Уалид Бадир засече центрираната от корнер топка и доведе резултата до 2:3. Елианив Барда оформи успеха на Апоел десетина минути след почивката.

В другата среща от групата Рапид (Букурещ) и Млада (Болеслав) завършиха при резултат 1:1 и спечелиха по една точка. Първи резултата откриха гостите чрез Райнох в 42-та минута, но Константин върна попадението 10 минути по-късно.