Проблеми с контузени футболисти измъчват старши-треньора на Лудогорец Стойчо Стоев преди двубоя срещу Динамо Загреб в четвъртък. Няколко футболисти на „орлите" се възстановяват от различни контузии и участието им в мача до последно ще бъде под въпрос.

Безспорно грижа №1 за Стоев е състоянието на Владо Стоянов. Националният вратар получи неприятен удар в главата от Абел Анисе в двубоя с Ботев, който изправи на нокти всички в лагера на шампионите. Все пак на този етап шансовете на Стоянов да започне в стартовия състав изглеждат големи.

Не такова обаче е положението с друг национал - Йордан Минев, който също се възстановява от контузия. Бранителят по всяка вероятност ще попадне в групата, но едва ли ще може да изиграе повече от едно полувреме срещу хърватския тим.

С травми са още Теро Мантула и Роман Безяк, които също ще бъдат под въпрос до последния момент.

Както е известно Лудогорец изуми футболна Европа, след като в първия си двубой в груповата фаза на Лига Европа победи като гост ПСВ Айндховен с 2:0. При успех в четвъртък над Динамо, момчетата на Стойчо Стоев ще направят решителна крачка към следващия етап в турнира.