Джоване Кабрал влиза на мястото на напускащия Педро.

Тома Башич заменя Луис Алберто.

85′

Матия Закани напуска терена, а Раул Моро влиза на негово място.

80′

Отавио изпълни опасно ъгловия удар и прати топката в наказателното поле, но защитата на Лацио се справи със ситуацията.

78′

Матия Закани също е оцветен в жълто.

73′

Еванилсон получава жълт картон.

72′

Галено получава жълт картон.

Снимка 563991

72′

Елсейд Хисаж заменя Стефан Раду.

70′

Секунди след влизането си, Еванилсон бе изведен по прекрасен начин дълбоко в наказателното поле. Футболистът отправи диагонален изстрел, но топката мина над напречната греда.

69′

Еванилсон заменя Тони Мартинес.

68′

Лукас Лейва ще напусне терена, за да може Данило Каталди да го замени.

66′

Избита топка стигна до Матеус Урибе, който отправи мощен изстрел от далечно разстояние. Топката рикошира коварно и можеше неприятно да изненада Стракоша, но за късмет на стража на Лацио, кълбото мина покрай дясната греда.

65′

Мартинес опита да си изпроси дузпа, падайки в наказателното поле на Лацио, Съдията Сердар Гьозюбююк обаче не се хвана.

52′

Мартинес се възползва от пространството пред себе си и дръпна спусъка от линията на пеналтерията, насочвайки топката към левия ъгъл. Томас Стракоша обаче реагира блестящо и спаси.

Снимка 563980

49′

ГОЛ! Тони Мартинес! Жоао Марио напредна и центрира отдясно. Мартинес засече подаването, пращайки топката в левия ъгъл на вратата.

Снимка 563983

47′

Фабио Виера е заменен от Витиня.

47′

Марко Груич е заменен от Галено.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

43′

Фабио Виера също е оцветен в жълто.

39′

Сергей Милинкович-Савич получава жълт картон.

37′

ГОЛ! Тони Мартинес! Жоао Марио напредна добре отдясно и центрира към точката на дузпата, където испанският футболист засече с глава, пращайки топката неспасяемо във вратата.

32′

Сергей Милинкович-Савич напредна добре и шутира по земя. Диого Коста обаче внимаваше и спаси.

31′

Фабио Виейра пусна опасно центриране в наказателното поле. Топката обаче бе изчистена от защитата на Лацио.

27′

Пепе Акино преодоля Стракоша, с прехвърлящ удар, но геройската намеса на Патрик не позволи да се стигне до гол.

23′

ГОЛ! Матия Закани! След заучено изпълнение на корнер футболистът се разписа атрактивно с пета.

20′

Тони Мартинес се опита да издненада вратаря Стракоша с остър изстрел от малък ъгъл. Топката е извън вратата.

15′

След първоначалния домакински натиск, играта се изравни. Опасности пред двете врати все още липсват.