След драматичния успех над Металург (Скопие) с 3:2, Локо (Сф) узна своя следващ съперник в Европа. Това ще бъде полският Шльонск (Вроцлав).

В мача-реванш от втория предварителен кръг поляците загубиха с 2:3 като гости от шотландския Дънди Юнайтед, но елиминираха противника си с общ резултат 3:3 и благодарение на правилото за повече отбелязани голове на чужд терен.

Срещата започна прекрасно за Дънди, които поведоха с два бързи гола още до 5-ата минута. Само 10 по-късно поляците върнаха едно попадение. В 44-ата обаче Дънди отново поведе с два гола разлика.

Себастиян Дудек се оказа златният жокер за поляците, вкарвайки в 75-ата минута за 2:3, с което класира тимът си напред.