Изказвания на играчите след мача Омония - Литекс - 0:0, първа среща от втория квалификационен кръг на турнира за купата на УЕФА.

Петър Златинов: Имахме две-три добри положения преди почивката, но нямахме шанс да вкараме. Надявам се късметът да е с нас на реванша. Омония не е нищо страшно, нито пък нещо неочаквано за нас. Разчитат на домакинския си мач и публиката. Но на реванша ще ги победим.

Станислав Генчев: За съжаление през първото полувреме имахме положения, но не ги оползотворихме. Освен това срещу мен не бе отсъдена чиста за влизане отзад. 0:0 не ни дава предимство преди реванша. Но ние сме по-класният тим и трябва да ги победим.

Станислав Манолев: Първото полувреме играхме по-добре, но малшанс ни преследва. В началото бях напрегнат, тъй като за първи път излизам титуляр в такъв мач. След това обаче се отпуснах. В 88-ата минута кипърците поискаха червен картон. Аз наистина ударих техния футболист Николау. Това обаче не бе нарочно. Просто той бе зад гърба ми и не го видях.

Витомир Вутов: Тежък мач. И двата тима имаха своите шансове. 0:0 е коварен резултат и не бива да се успокояваме. Засега е минало само първото полувреме от този сблъсък. Но ние вече отлично знаем какво представлява тяхната игра.