Олимпи (Рустави) надигра Б36 Торшавн с 2:0 в първи двубой от новия турнир Лига Европа. Грузинците демонстрираха по-добра игра и зарадваха публиката си, постигайки успех.

Резултатът откри Георги Мегреладзе в 10-ата минута. Домакините продължиха да държат инициативата и съумяха да запазят преднината си до края на първата част. През втората част съставът на Б36 опита да създаде голови опасности, но така и не достигна до изравнително попадение.

Отборът от Фарьорските острови оголи подстъпите към вратата си и беше наказан за втори път в 88-ата минута. В прегръдките на съотборниците си отново попадна Георги Мегреладзе, който осигури на тима си удобен аванс преди реванша. В последната минута на срещата директен червен картон получи играч на домакините, който пропуска ответната среща.