Тимът на ОФК Белград победи френския Оксер с 1:0 при домакинството си в първи двубой от втория предварителен кръг в турнира за Купата на УЕФА и по този начин си осигури преднина преди реванша.

Единственото попадение в срещата, ръководена от българския рефер Цветан Георгиев, бе отбелязано от капитана на тима Милош Баялица в 31-ата минута на срещата, който засече с глава центриране на Александър Коларов от пряк свободен удар.

Домакините претендираха за дузпа минута след гола, след като защитник на Оксер събори в наказателното поле Иван Стеванович, но Георгиев остана безмълвен.

През втората част белгийския нападател на гостите Луиджи Пиерони пропиля две чисти положения от непосредствена близост, с което осигури победата за сръбския тим.

Реваншът е след две седмици на 24 август във Франция.