Айнтрахт пропиля два гола аванс при гостуването си на Фенербахче и отпадна от турнира за Купата на УЕФА.

Германците, които се нуждаеха от победа, за да продължат напред, започнаха отлично и след две попадения на японеца Наохиро Такахара в 8-ата и 51-ата минута на двубоя в Турция взеха добър аванс.

В последния половин час обаче домакините упражниха тотален натиск и чрез Тунджай Санли в 63-ата минута и Сентюрк само седем минути преди края на двубоя стигнаха до равенството, което ги класира за 1/16-финалите.

Нападателят Фернандо Баяно вкара безценния гол, който класира Селта на 1/16- финалите.

Испанците се добраха до 1:1 срещу домакина и трети в класирането на италианското калчо Палермо, което бе достатъчно, за да продължат напред.

Баяно изведе гостите в 58-ата минута. Джовани Тедеско изравни 12 минути по-късно, но италианците, които се нуждаеха само от победа, за да се класират за следващата фаза не успяха да намерят формата си от първенството и отпаднаха.

група "Н"
    -------
 Палермо (Италия) - Селта (Испания) - 1:1 (0:0)
 Голмайстори: 0:1 Фернандо Баяно 58, 1:1 Джовани Тедеско 70
 - - -
 Фенербахче (Турция) - Айнтрахт (Германия) - 2:2 (0:1)
 Голмайстори: 0:1 Наохиро Такахара 8, 0:2 Наохиро Такахара 51, 1:2 Тунджай Санли 63, 2:2 Сентюрк 82
 Червен картон: Семих Сентюрк (Фенербахче) 90