КРАЙ НА МАЧА! БЕРОЕ ПРОДЪЛЖАВА В СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ!

В игра влиза Колев, който заменя голмайстора Почански.

88′

Педрито напуска, влиза Александър Василев

81′

ВТОРИ ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Отново Почански се разписва след като премина през половината отбор на Радник - 0:2.

79′

ГООООООООООООООООЛ ЗА БЕРОЕ! Почански се разписва след самостоятелен пробив - 0:1

75′

Деян Янкович заменя Дино Беширович в състава на Радник.

70′

Том намери Почански, който стреля с глава, но ударът му премина на сантиметри от гредата.

57′

Удар на Милисавлевич, който обаче не застрашава вратата на домакините.

54′

Дълъг пас за Васич, но Макенджиев предвидливо излезе и улови.

50′

Том пусна топката към Василев, който подаде на Педро в пеналта, но защитник на домакините успя да се намеси в последния момент.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА СКУЧНАТА ПЪРВА ЧАСТ! 45 МИНУТИ ФУТБОЛ БЕЗ КАКВИТО И ДА Е ОПАСНИ ГОЛОВИ ПОЛОЖЕНИЯ

42′

Извеждащо подаване на Божилов за Почански, който напредна, навлезе в пеналта и се опита да финтира Лучич. Почански стреля през тялото на вратаря, но не намери целта.

35′

Мартинович стреля от дистанция, но Макенджиев се намеси сигурно и улови.

29′

Милисавлевич получи топката пред наказателното поле на домакините, напредна няколко метра и стреля от дъгата на пеналта, но ударът рикошира и попадна право в ръцете на Младен Лучич.

24′

Педро центрира в наказателното поле на домакините. Там Том продължи с глава за Божилов, който стреля, но право в ръцете на Лучич.

20′

Том получава жълт картон за нарушение в центъра.

14′

Атака за домакините завърши с центриране на Джурич, но Ванци Василев се намеси решително.

10′

Божилов се опита да намери Почански с дълъг извеждащ пас, но Лучич изпревари играча на Берое.

8′

Центриране на Милисавлевич от пряк свободен удар, но защитата на Радник се справи.

2′

В състава на Берое се завръща капитанът Иво Иванов, който вече е готов на 100% за официалните срещи. Защитникът пропусна първия мач, тъй като не бе напълно възстановен след участието му в националния тим на България в началото на месеца.

1′

20. Александър Глишич 7. Александър Колев

Берое излиза срещу боснения Радник (Бийелина) в реванша от първия квалификационен кръг на Лига Европа. Срещата стартира в 19:00 часа и ще се играе на „ Градския стадион” в Баня Лука, Както е известно, първият мач в Стара Загора завърши 0:0.

В лагера на беройци липсват контузени или наказани футболисти и Александър Димитров ще разчита на най-доброто от своята селекция за днешния мач. Младият специалист е оптимист преди двубоя и е на мнение, че тимът му ще отстрани босненци.

„Отиваме да отстраним Радник, да подобрим нашата игра, да отстраним тези слабости, които имаше при първия мач”, заяви Александър Димитров преди мача.

При евентуален успех днес за Берое, отборът ще се изправи срещу победителя от двойката Атлантас (Клайпеда, Литва)/ХИК (Хелзинки, Финландия), като началният час на реванша на този двубой също е 19:00 часа българско време.