Минимална загуба на русенци. Надеждите остават.

Георгиев надбяга защитата отдясно, но центрирането му беше слабо.

Фонсека стреля силно. Топката прелетя покрай дясната греда на Антонов.

89′

Ненов центрира от фаул отляво. Будинов отклони с глава, но топката излезе в аут.

88′

Играчите на Иртиш доиграват мача и си пазят преднината. Българите не стигат до голово положение.

86′

Димитър Георгиев замени Васил Шопов.

84′

Дунавци упражняват финален натиск. Костадинов стреля с глава право в ръцете на Лориа.

80′

Станоев замени Аяс.

76′

Будинов стреля от около 15 метра, но ударът му беше блокиран.

71′

Юлиан Ненов замени Бирсент Карагерен.

70′

ПРОПУСК! Бугаев изпревари Антонов при центриране от корнер. Голмайсторът за щастие не уцели празната врата.

69′

Живкович стреля високо. Топката мина на повече от 10 метра над гредата.

67′

Домакините пренесоха играта по-напред. Херо изостава тактиката на контри.

64′

Русенците атакуват и можеха да бъдат хванати на контра. За щастие топката излезе в тъч.

62′

ГРЕДА! Мирослав Будинов за малко не изравни след изпълнение на прекия свободен удар. Топката се отби от лявата греда на вратата на домакините.

61′

Васил Шопов беше спънат пред наказателното поле, след като Будинов успя хубаво да задържи топката. Дарабайев получи картон.

60′

Аяс сбърка в центъра. За щастие топката стигна до Антонов.

59′

Аяс центрира към Будинов. Лориа се справи със ситуацията.

58′

Бранимир Костадинов центрира отляво. Топката беше изчистена. Димов стреля извън полето и топката падна отгоре на мрежата на вратата.

55′

Лориа спаси удар отблизо от малък ъгъл на Будинов. "Драконите" пресираха и отнеха топката от Даудов в наказателното поле.

54′

Будинов лежи на терена, след като беше ударен в главата.

53′

Играчите на Иртиш усетиха проблеми в центъра на защитата на Дунав и натискат там.

51′

Антонов излезе и изчисти. Фофана заби Марио Петков във вратаря и двамата българи лежат на терена.

50′

Хубчев центрира от фаул отдясно. Топката прелетя над защитата на Иртиш.

49′

Засада при бърза контра на Иртиш. Домакините бяха петима на четирима. Защитата постави Фофана в засада.

47′

Топката премина много близо до гредата. Живкович успя да завърти покрай стената.

46′

Фаул за Иртиш пред полето на гостите. Топката е на около 22 метра от вратата на Антонов.

45′

Специалистите са раздвоени за първото полувреме.

Дунавци изпълниха център. Дано да им е за последен път днес.

45+2′

Лошо начало и изравнена игра.

45′

Хубчев успя да попречи на оставащия сам Фофана. Домакините искат дузпа и имат основание, защото Хубчев закачи крака на нападателя и не игра с топката.

43′

Балонно центриране на домакините след фаул отляво. Хубчев ликвидира опасността.

42′

Играч на Иртиш слезе до аутлинията отдясно. Защита изчисти центрирането му.

41′

Удар на Диян Димов извън наказателното поле. Топката е в обсега на Лориа. Херо не е доволен от играта на своя отбор.

39′

Тежък удар на Диян Димов. Лориа изпусна топката, но нямаше кой да направи добавка.

38′

Удар от границата на наказателното поле на играч на Иртиш. Топката по земя мина на метър до гредата.

37′

Бърза контра на домакините отляво. Защита успя да отнеме топката.

36′

Бранимир Костадинов получи топката сам отдясно, но подаде лошо.

35′

Будинов стреля с глава отблизо и топката излезе в корнер. Русенци натискат здраво.

33′

Много борба пред полето на Иртиш. Дунавци печелят единоборствата. Будинов стреля високо в аут.

Херо е ядосан!

30′

Дунавци започнаха да разиграват по-дълго топката. Играчите на Иртиш приемат играта в своето поле.

27′

Центриране отляво. Будинов беше изпреварен от централния защитник.

25′

СПАСЯВАНЕ! Антонов излезе и успя да избие с крак пред останалия сам срещу него Фофана. Защитата на Дунав се проби отдясно. Нападателят си поведе дълго топката.

24′

Патев спря атака на Бугаев. "Драконите" опитаха атака отляво чрез Костадинов.

Вратарят Антонов изрита лошо върната топка, но тя се удари в играч на Иртиш и излезе в аут.

24′

Живкович се измъкна сам през центъра, но се оказа в засада.

22′

Лориа излезе и хвана висока топка пред Мирослав Будинов.

21′

Пробив на Фофана отляво. За щастие никой не можа да засече острото центриране.

20′

Бранимир Костадинов опита ножичен удар, но за малко да нацели здраво Кислицин.

19′

Фофана задържа с ръка Карагерен при контра на Дунав.

18′

Заучено положение на домакините при изпълнение на корнер. Играч на Дунав изби с глава.

15′

Домакините трайно се настаниха в полето на Дунав.  Падналият Патев на земята накара съдията да прекъсне играта и натискът беше отслабен.

12′

ПРОПУСК! Атака на Карлос Фонсека отдясно. Нападател на Иртиш беше намерен сам около дузпата. За щастие ударът беше високо над вратата.

10′

Удар на Карагерен. Лориа улови топката. За първи път "драконите" застрашиха вратата на Иртиш.

7′

Играчите на Дунав са притеснени и допускат да бъдат натикани в собственото си поле.

5′

ГООООЛ! Пас през центъра на защитата. Игор Бугаев беше изпуснат и се измъкна сам срещу Антонов. Играчът на Иртиш хладнокръвно прокара топката покрай вратаря.

3′

Будинов беше спънат при атака на Дунав отляво. Българите отблъскват натиска.

2′

Първата атака на домакините завърши с балонно центриране в аут.

1′

В Павлодар е 20:00 часа. Домакините с бели екипи биха център.