Жълт картон за Шитов.

45+44′

Жълт картон за резервата Вандер.

45+42′

ГООООЛ ЗА АПОЕЛ! Кипърците стигнаха до пълен обрат, след като Ерич допусна нелеп гол с глава на резервата Де Камарго.

45+40′

Жълт картон за Тагиберген.

45+33′

Вандер влиза на мястото на Яниотас

45+32′

Мужиков напуска, на негово място влиза Тагиберген.

45+29′

ГОООЛ ЗА АПОЕЛ! Резултатът е изравнен, след като Винисиус се възползва от грешка в защитата на гостите и с удар от почти легнало положение вкара за 1:1.

45+25′

Кабананга отстъпва мястото си на Нузербаев.

45+25′

Ефрем напуска, на негово място влиза Де Камарго.

45+21′

Жълт картон на Твумаси за симулация.

45+18′

Играта доста се разпокъса, домакините претендираха на два пъти за дузпи, но и в двата случая претенциите им не бяха уважение от главния съдия Александър Ставрев от Македония.

45+18′

Жълт картон за Винисиус.

45+15′

Нуно Мораиш от домакините получава жълт картон за оспорване на съдийско решение.

45+12′

Твумаси влиза на мястото на Деспотович.

45+11′

Бертолио влиза на мястото на Орланди.

45+7′

Позната картина, като тази от първото полувреме - Апоел привидно владее инициативата, но футболистите на Астана са добре подредени в защита и не допускат опасност пред вратата.

45+2′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

ГОООЛ ЗА АСТАНА! Гостите от Казахстан повеждат, след като Неманя Максимович изненада с удар от далеч Бой Ватерман.

43′

Астана продължава да не може да излезе от собствената си половина, но въпреки това гостите от Казахстан не позволяват на съперника да достигне до реална опасност пред вратата на Ерич.

33′

Шомко получава жълт картон за грубо нарушение срещу Живко Миланов.

29′

Роджър Каняс получи жълт картон за изритване срещу съперников футболист.

20′

Натискът на Апоел става все по-осезаем, като кипърците доста лесно достигат до наказателното поле на съперника, поради което се наложи Ерич на два пъти да спасява удари на Яниотас. Въпреки това чисто голово положение пред вратата на казахстанците липсва.

12′

Отборът на домакините от Апоел продължава да е по-активен, но Яниотас не успя да затрудни Ерич след изпълнение на фаул от изгодна позиция.

5′

Нов шанс за домакините Апоел, които чрез Яниотас имаха възможност за гол, но ударът на последния бе слаб и попадна в ръцете на Ерич.

3′

Добро центриране на Живко Миланов към Сотириус, който с глава стреля встрани от вратата.

1′

Начало на срещата на стадион "ГСП" в Никозия.