Съперникът на софийския ЦСКА в Лига Европа - Мура, загуби с 1:3 при гостуването си на  Горица в мач от втория кръг на словенското футболно първенство.

Така възпитаниците на Франк Цифер направиха неуспешна репетиция преди гостуването на "Българска армия" в четвъртък за срещата-реванш от втория квалификационен кръг на европейския клубен турнир (0:0 в първия мач).

Деян Жигон реализира хеттрик за Горица. Той се разписа на два пъти до почивката в 7-ата и в 35-ата минута.

Осем минути след почивката гостите останаха с човек по-малко на терена след червен картон на Денис Крамар. Въпреки численото неравенство, Мура стигна до попадение чрез Нушмир Фаич в 66-ата минута.

Жигон обаче реши всичко с третото си попадение в 77-ата минута. Мура има само 1 точка от първите си два мача в шампионата.