Треньорът на Фиорентина Винченцо Монтела заяви, че въпреки тежката загуба от Севиля с 0:3 в първия полуфинал на Лига Европа, неговият отбор е способен да направи чудо и да се класира за финала във Варшава.

„Мога да кажа, че играхме фантастично през първото полувреме и заслужавахме да спечелим. Създадохме четири положения за гол, докато Севиля вкара от първата си възможност. След втория гол, който получихме, мачът излезе от нашия контрол.

Въпреки резултата, смятам, че играта бе равностойна, което означава, че ще се борим до край следващия четвъртък. Вярвам, че можем да постигнем обрат. Според мен това е напълно възможно, ако те днес вкараха три гола, защо ние да не го направим в реванша?“, заяви Монтела.