Отборът на Лацио спечели изключително трудна, на пръв поглед, визита на "Алианц Ривиера" срещу Ница в груповата фаза на турнира Лига Европа.

Римляните надделяха с 3:1, след като достигнаха до пълния обрат в срещата.

Още в 4-ата минута Уесли Снайдер центрира по блестящ начин към Марио Балотели, който с добър удар с глава не остави шансове на съперниковия страж за адекватна реакция, откривайки резултата.

Снимка 318863

Източник: UEFA.com

Само 25 секунди по-късно обаче Кайседо вече бе изравнил резултата.

Това се случи след вихрена акция на гостите, непосредствено след изпълнения от тях начален удар. Неубедителни действия на бранителите на домакините позволиха на Кайседо да се прокрадне между тях и да бутне топката в мрежата за 1:1.

С два гола на Сергей Милинкович-Савич през второто полувреме Лацио стигна до пълния обрат.

Футболистът на гостите бе точен в 65-ата, а след това и в 89-ата минута от двубоя.

Така Симоне Индзаги и тимът му постигнаха нова победа навън и по този начин Лацио спечели шесто гостуване от шест мача извън Рим.

Лацио победи с 2:1 Ювентус като гост

Лацио срази Ювентус след невероятна драма в Торино! (ВИДЕО)