ЛАСК (Линц) победи като гост състава на Роял Антверп в мач от групата на Лудогорец в Лига Европа.

Австрийският тим спечели с минималното 1:0, въпреки че в последната половина на второто полувреме игра с човек по-малко.

Единственият гол в срещата бе реализиран едва 10 минути след началото на второто полувреме.

В 55-ата Грубер намери Егещайн с хубаво копнато подаване, като вторият беше оставен сам на ръба на малкото наказателно поле и реализира.

В 68-ата Джеймс Холанд от състава на гостите получи втори жълт картон, но и с човек по-малко австрийците удържаха крехкия си аванс.

Лудогорец загуби от Тотнъм с 1:3

Слабо първо и добро второ полувреме за Лудогорец не бяха достатъчни срещу Кейн и компания