Краснодар победи с 3:1 резервите на Трабзонспор в мач от група "С" на Лига Европа. Серкан Асан си вкара автогол в 27-ата минута, а малко след това Мануел Фернандес удвои.

В продължението на срещата Иван Игнатийев направи 3:0, а секунди по-късно Антони Нвакаеме оформи крайното 3:1.

Така Краснодар събра 6 точки и се изравни с втория Хетафе. Лидер е Базел с 10. Трабзонспор видимо е отписал турнира и е на дъното.

В 27-ата минута Мануел Фернандес направи хубав пробив през центъра и нанесе удар. Асан се опита да избие топката, но я прати във вратата си.

В 34-ата минута португалският халф вкара ефектен гол, засичайки с пета подаване на Сюлейманов.

В 93-ата минута Игнатийев засече с глава центриране от корнер. Секунди по-късно Нвакаеме получи топката отляво, финтира защитник и с хубав удар в далечния ъгъл оформи крайното 3:1.