Мениджърът на Ливърпул - Юрген Клоп изрази радостта си от драматичния успех на тима му с 4:3 над бившия му отбор Борусия (Дортмунд), класирал мърсисайдци за полуфиналите в турнира Лига Европа.
Клоп призна, че е останал безкрайно доволен от представянето на футболистите си и те са неговите най-големи герои.
"Те са моите герои! Направиха всичко така, както трябваше.
Какво се случи на терена ли? Ами вие разбрахте ли? Защото аз не съвсем.
Но едно е сигурно - видях футбола в най-чистия му вид и форма.
Сигурен съм, че след мач като този, феновете не само на Ливърпул, но и на всички останали отбори са си казали: "ОК, тоа вече е нещо фантастично!". Това е голямата ни победа.
Вдъхновени, непримирими, с характер. Доказахме, че винаги трябва да играеш до последния възможен момент.
Благодаря на феновете за подкрепата им".
Johnny
на 15.04.2016 в 02:13:31 #1Дай ни още лудост, Клопо! Дай ни Севиля! И после Базел! Искаме си я тая купа, нека да не е оная с ушичките! Тая с ушичките - после!