Интер не срещна абсолютно никакви проблеми и се класира на 1/8-финалите в Лига Европа.

"Нерадзурите" спечелиха категорично на собствен терен с 4:0 ревашна с Рапид (Виена) и с общ резултат 5:0 продължават в следващата фаза на турнира.

Интригата в двубоя приключи още преди да са изтекли 20 минути, в които италианците поведоха с 2:0.

Първо Матиас Весино бе точен с диагонален удар при избита топка в наказателното поле, а малко след него Ранокиа удвои преднината на "нерадзурите" с хубаво изпълнение от въздуха от линията на наказателното поле.

Интер вкара още две попадения в заключителните минути на мача чрез голове на Иван Перишич и Матео Политано.

Срещата от трибуните изгледа изпадналият в немилост голмайстор и звезда на отбора - Мауро Икарди, който по всичко личи, че кара последния си сезон в гранда от Милано.