Отборите на Рандерс и Галатасарай не излъчиха победител в срещата помежду си от плейофа за влизане в групите на Лига Европа. Двубоят в Дания завърши при резултат 1:1 и така интригата за реванша се запазва.

Гостите първи откриха резултата в 25-ата минута, когато Мухамед Актюркуглу получи пред наказателното поле, елегантно финтира защитник, обърна се и стреля, като топката след коварен рикошет се оплете в мрежата за 0:1.

Домакините обаче реагираха и стигнаха до изравняване в 54-ата минута. Тогава при едно разбъркване в наказателното поле Фредерик Лауенборг изпревари двама защитници и отблизо успя да чукне кълбото във вратата за 1:1.

Виктория (Пилзен) победи ЦСКА с 2:0 в мач от Лига на конференциите

Гол от засада, подмината дузпа за ЦСКА и... 2:0 за Виктория! Но тази битка още не е приключила!