Европриказката на Фулъм продължава с пълна сила. Момчетата на Рой Ходжсън победиха за втори път Волфсбург и са на полуфинал в Лига Европа. Гол на Боби Замора в 20-ата секунда на мача в Германия подпечата визите на лондончани за последното стъпало преди финала в Хамбург.

В самото начало на срещата Замора получи пас пред пенала, завъртя се майсторски и пусна топката покрай Беналио за 0:1. Това попадение стъписа немския шампион, който през първото полувреме не направи нищо смислено в атака, а Фулъм се чувстваше се по-уютно на терена.

В началото на втората  част Замора пропусна сам срещу вратаря да довърши съперника. Бенало спаси още едно чисто положение, открило се пред Дейвис, а на отсрещната врата Шварцер не остана по-назад, отчайвайки Дзеко и Графите. В последните минути Дзеко удари греда и това бе всичко в актива на Волфсбург за този мач.

Фулъм ще играе срещу нов немски съперник на полуфиналите - Хамбургер.