Фрайбург завърши наравно 1:1 в гостуването си на Карабах и по този начин спечели своята група в Лига Европа.

Гостите откриха още в 25-ата минута, когато Нилс Петерсен се разписа от дузпа, а домакините успяха да грабнат точката едва в добавеното време чрез Овусу Квабена. Домакините пък завършиха с човек по-малко, след като Медина бе изгонен в 62-ата минута за нарушение.

Германците получиха възможност да изпълнят 11-метро наказателен удар след нарушение на Бахлул Мустафазада, което впоследствие бе прегледано с ВАР, но в крайна сметка бе потвърдено и превърнато в гол от Петерсен.

Реал (Сосиедад) - Манчестър Юнайтед 0:1 в Лига Европа

Реал (Сосиедад) загуби битката с Ман Юнайтед, но спечели войната

Единственият гол на стадион "Реале Арена" отбеляза Гарначо в 17-ата минута

Домакините получиха доза силно разочарование в началото на втората част, когато първо бе отсъдена дузпа в тяхна полза в 52-ата минута, която бе отменена от ВАР, а само три минути по-късно видео-асистентът отново се намеси, за да отмени и техен гол поради засада. Те все пак стигнаха до изравнително попадение във втората минута на продължението, когато Овусу Квабена засече центриране на Байрамов и се разписа за 1:1.

В крайна сметка Фрайбург спечели групата с 15 точки, а Нант остана втори с 9, само точка повече от Карабах, който със своите 8 точки остана трети и ще играе в Лигата на конференциите през пролетта.