Съперникът на Левски във втория предварителен кръг на Лига Европа ще бъде ФК Сараево. Това бе почти сигурно още след първия мач на бошняците срещу Хибърниънс (победа с 5:2 у дома), но вече е официално.

Тази вечер Сараево завърши наравно 4:4като гости в Малта в доста странен мач.

Резултатът през първото полувреме бе 4:3 в полза на Хибърниънс, а изравнителното попадение за сараевци падна в последната, 90-та минута.

Хаджич откри за гостите в 13-ата минута, но Диас изравни десетина по-късно.

Сулич и отново Хаджич дадоха комфортна преднина на ФК Сараево до средата на първата част, преди да дойде обратът.

До края н полувремето Хибърниънс наниза цели три гола чрез Диас и Фаругия (два) и излезе напред в резултата.

След почивката бе доста по-скучно, като Суниеварич успя да изравни в последните секунди.

Левски е домакин в първия мач идния четвъртък на стадион „Георги Аспарухов" а седмица по-късно гостува в столицата на Босна и Херцеговина.

Съставът на Сараево: Адилович, Сесар, Торлак, Хюсейнович, Хаджич, Татомирович, Гуич, Белошевич, Златкович, Чомор, Сулич,